Irodavezető – adminisztrációs vezető (Budaörs)

A hirdetés már lejárt!

Irodavezető – adminisztrációs vezető

Feladatok:

  • iroda működésével kapcsolatos ügyintézés, adminisztráció
  • szállító / vevő számlák, pénztárbizonylatok kezelése, iktatása, rendszerezése
  • Igény szerinti kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése
  • vállalkozói, megbízási, stb. szerződések előkészítése
  • dokumentumok kezelése, rendszerezése, postázás
  • Könyveléssel kapcsolatos ügyintézés, könyvelőkkel történő folyamatos kapcsolattartás, kommunikáció (könyvelési feladatokat NEM kell ellátni)
  • Utalások kezelése, egyeztetése, stb.
  • Ügyvezető munkájának segítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • Irodai munkatapasztalat hasonló munkakörben elengedhetetlen, építőipari cégnél szerzett tapasztalat előny
  • Talpraesett hozzáállás, hatékony munkavégzés
  • Önálló, agilis, dinamikus, pozitív egyéniség
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Pénzügyi ismeretek, Kulcs Soft ismerete előny
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • Angol vagy német nyelvtudás előny

Előnyök:

  • Kulcs Soft ismerete
  • Angol nyelv ismerete
  • Klímás cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, stabil jövedelem
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Cafetéria
  • fiatalos munkahelyi légkör
  • felelősségteljes munkakör
  • stabil háttér

Munkavégzés helye:

Budaörs, BITEP Ipartelep

Budaörs