Irodavezető munkatársat keresünk (Budapest)

Irodavezető munkatársat keresünk

Feladatok

  • Kapcsolat kialakítása és folyamatos ápolása a leendő és meglévő ügyfeleiddel
  • Új és használt ingatlanok értékesítése ügyfeleid igényei szerint
  • Saját irodád felépítése, az ezzel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Az irodádban dolgozók támogatása
  • Az ingatlaniroda mindennapos munkájának, életének menedzselése
  • Az értékesítési folyamat teljes körű lebonyolítása

Elvárások

  • Erős sales beállítottság, eredmény- és sikerorientáltság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Nyitottság
  • Jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált csapatban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Iroda gép használat
  • Modern irodai infrastuktura
  • Folyamatos, évente több alkalommal zajló ingyenes képzések, tanfolyamok, tréningek
  • Központi elhelyezkedésű, könnyen megközelíthető irodahelyiség
  • Támogató, inspiráló közeg

Leírás

Partnerünk belvárosi ingatlanirodájába, IRODAVEZETŐ munkatársat keres!

Cégük több, közel több mint 20 éve foglalkozik budapesti belvárosi ingatlanok értékesítésével.

Céljaik közé tartozik ügyfeleik magas szintű kiszolgálása piacvezető módszereikkel.

Csatlakozz hozzájuk, a belvárosi ingatlanok specialistájához és építs náluk karriert!

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Budapest