Irodavezető, ügyvezetői asszisztens (Budaörs)

Magyarország meghatározó, fűtéstechnikai rendszereket értékesítő, magyar tulajdonú családi vállalkozása, a

Marketbau-Remeha Kft.

Irodavezető, ügyvezetői asszisztens

kollégát keres budaörsi székhelyére.

Alapvető feladatok:

  • Az ügyvezető igazgató által kiadott feladatok pontos, határidőre történő elvégzése
  • A cég operatív irányításának támogatása, az Iroda vezetése
  • Beszállítói, alvállalkozói megállapodások megkötésének előkészítése, szerződések kezelése, a teljesítmény ellenőrzése és jóváhagyása
  • Szakmai utasítások, belső szabályzatok és folyamatok felülvizsgálata, optimalizálása
  • A cég üzletágainak marketing támogatása, optimalizált módon

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • 5+ év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás

Milyen embert keresünk:

  • Akinek van irodavezetői tapasztalata,
  • Képes felelősséget vállalni, önállóan és csapatban is kiválóan dolgozik
  • Aki rendelkezik HR ismeretekkel
  • Tisztában van a folyamatokkal, törvényi szabályozással, és van gyakorlata a munkatársakkal kapcsolatos feladatokban
  • Aki rendelkezik marketing ismeretekkel – össze tud állíttatni marketing anyagokat, kezelni a különböző célcsoport-specifikus marketing elemeket, otthon van kisebb rendezvények megszervezésében
  • Akinek van kiemelt felhasználói ügyviteli és MS Office rendszer-ismerete
  • Határozott és empatikus

Előnnyel indul, ha

  • van korábbi kereskedelmi cégben hasonló munkakörben tapasztalata
  • felsőfokú végzettségét gazdasági, vagy Business Administration területen szerezte

Juttatási csomag:

  • fix alapbér, teljesítmény függő bónusz
  • laptop, telefon
  • kiváló és támogató munkahelyi légkör
  • nagyfokú önállóság

A munkaviszony formája:

határozatlan, teljes munkaidős

Munkavégzés helye:

Budaörs, BITEP (ipari park)

Kérjük, hogy magyar nyelvű önéletrajzát a FIZETÉSI IGÉNY megjelölésével EGYÜTT küldje el nekünk.

A kiírásnak megfelelő jelöltekkel a kapcsolatot felvesszük.

Budaörs