IT Alkalmazás üzemeltető - Piacműködtetés (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

IT Alkalmazás üzemeltető - Piacműködtetés

Feladatok

  • Piacműködtetési informatikai csoporthoz tartozó informatikai rendszerek és alkalmazások üzemeltetése
  • Fejlesztés támogatása (igénykidolgozástól az integrációs tesztelésig)
  • Üzemeltetői szintű hibaelhárítás
  • Módosítások, frissítések telepítése
  • Rendszerek és adatbázisok funkcionális felügyelete
  • Informatikai támogatás belső felhasználók számára
  • Projektekben való részvétel
  • Kapcsolattartás a belföldi és külföldi partnercégekkel
  • A magyar villamosenergia-rendszer megbízható, hatékony és biztonságos irányítása, a szükséges tartalékok biztosítása az erőművekben és a hálózaton;
  • Felügyeli és gyarapítja a hálózati vagyont, elvégzi a megfelelő, üzembiztos ellátáshoz szükséges felújításokat, karbantartásokat és fejlesztéseket;
  • Biztosítja a villamosenergia-piac és a piacot segítő mérlegkörrendszer zavartalan működését, további bővítését, az egyenlő hozzáférést a rendszerhasználók számára;
  • Összehangolja a magyar villamosenergia-rendszer működését a szomszédos hálózatokkal;
  • Koordinálja a nemzetközi szakmai együttműködéseket;
  • Elkészíti a hálózatfejlesztési stratégiát és javaslatot tesz az erőműpark fejlesztésére.

Elvárások

  • Informatikus / Villamosmérnök végzettség
  • Középszintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Tapasztalat nagyvállalati rendszerek üzemeltetésében (esetleg fejlesztésében)
  • Linux / Unix rendszergazdai ismeretek
  • Szoftvertesztelési tapasztalat
  • Kritikus rendszerek készenléti felügyelete
  • Új technológiák elsajátítása iránti ambíció, kezdeményezőkészség
  • Önálló, precíz munkavégzés, munka iránti elkötelezettség
  • Jó kommunikációs, konfliktuskezelő és együttműködő készség, rugalmasság
  • Határidők betartása
  • Megoldás-orientált szemlélet

Előny

  • RDBMS (pl. Oracle Database) adatbázis kezelői ismeretek és az SQL nyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidőben történő foglalkoztatás
  • Versenyképes fizetés, széleskörű juttatási csomag
  • Kihívásokkal teli, felelősségteljes feladatok
  • Kiváló munkakörnyezet és munkaeszközök
  • Stabil munkahely és online kiválasztási folyamat.