IT Alkalmazásüzemeltetési vezető (Budapest)

Humán Centrum Kft.

IT Alkalmazásüzemeltetési vezető

Leírás

A Foursys Kft.-t magyar IT szakemberek hozták létre több mint 20 éve. A cég célja egyedi és magas szintű szolgáltatási csomagok nyújtása az ügyfelek részére, amellyel teljes mértékben lefedik az IT infrastruktúra, az IT üzemeltetés (outsourcing), a hálózati infrastruktúra, valamint az információbiztonsági igényeket. A szakemberek célja, a tapasztalataikra építve integrálják az informatikai rendszerekkel szemben támasztott üzleti követelményeket a legfejlettebb technológiai eszközökkel.Tevékenységük nem csak az informatikára, hanem vállalkozásmenedzsment tapasztalataikra épülve, a partnercégek teljes működését figyelembe véve állítják össze komplett javaslataikat, fogalmazzák meg tanácsaikat. A különböző hardver és szoftver eszközöket is tartalmazó infrastruktúra megoldások tervezésén és megvalósításán keresztül, a nyílt informatikai auditok, konzultációk és a legkülönbözőbb informatika közeli szakmai szolgáltatások nyújtására terjed ki.

Feladatok

  • Fejlesztett biztosítási platform éles és teszt oldali környezeti alkalmazásréteg és Middleware réteg üzemeltetése
  • Alkalmazásüzemeltetési csoport (3 fő) vezetése és képzése
  • Hibakeresések és hibaelhárítások szakmai irányítása, szervezése és kezelése
  • Alkalmazásfelügyelet monitoring rendszerek segítségével
  • Üzemeltetési SLA, ügyeleti rendszerek biztosítása
  • Kiterjesztett munkaidőben az üzleti és fejlesztési oldal támogatása
  • Jira ticketing kezelése és riportálása
  • Üzemeltetési folyamatok szabályozása és fejlesztése
  • Auditok és szabályozások támogatása
  • Dokumentációk létrehozása, új rendszerek, folyamatok üzemeltetése, tervezése és bevezetése

Elvárások

  • Főiskolai informatikai szakirányú végzettség vagy 8-10 éves releváns szakterületi tapasztalat
  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Script nyelvekben való jártasság (pl.: Powershell, Batch)
  • Linux (CentOS) és Windows környezettel üzemeltetési gyakorlat
  • MSSQL, Microsoft Server ismerete
  • Analitikus és jó problémamegoldó képesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Egyéb juttatások, műszakpótlék, túlóra
  • Munkába lépéstől biztosított cafeteria keret
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye

  • Budapest VI.
Budapest