IT CSOPORTVEZETŐ (Budapest)

Kollégát keresünk az IT területet érintő feladatok és fejlesztések koordinálására.

A hirdetés már lejárt!

Budapesti könyvelő irodába keressük új IT-s kollégánkat.

Keressük IT csoportvezető kollégánkat, aki felelős lesz a cég IT területet érintő feladatainak és fejlesztéseinek koordinálásáért.

Feladatok:

  • Beruházások tervezése, előkészítése
  • Informatikai rendelkezésre állás fejlesztése
  • Online belső megosztású fájl tárolási felület (tárhely) fejlesztése
  • Üzletfolytonosság biztosítása
  • Projektmenedzsment
  • IT üzemeltetés költségeivel való gazdálkodás, büdzsé ellenőrzése
  • Bejelentett ügyfélhibák kezelése, helpdesk felügyelet

Elvárások a jelentkezőkkel szemben:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Projekt menedzsment ismeretek
  • Legalább 4 év komplex IT rendszerek üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Rendszerszervezési és tervezési ismeretek
  • Jó problémamegoldó készség
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Mit kérünk ezért cserébe?

  • Csoportvezetésben szerzett minimum 1 éves tapasztalatot
  • Terhelhetőséget
  • Rendszerszemléletet
  • Eredmény-orientált látásmódot
  • Kiváló kommunikációs készséget

 Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület

Budapest