IT CSOPORTVEZETŐ (Üllő)

IT CSOPORTVEZETŐ

Feladatok

  • Projekt és alkalmazástámogatási csoport vezetése
  • Heti, havi munka tervezése, priorizálása
  • IT és IT érintettségű projektek koordinálása
  • A projektfeladatok allokálása, az egyes feladatok végrehajtásának megszervezése, irányítása és számonkérése a költségtervek, a határidők és a mérföldkövek teljesítési terveinek betartásával
  • Projekt csapatok koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel (beleértve a külföldi résztvevőket is)
  • Operatív tervek (pl. implementációs, roll-out, kommunikációs, oktatási, stb.) megvalósításának szervezése és felügyelete
  • Projektek technikai, illetve architekturális támogatása, valamint a szükséges dokumentációk elkészítése, véleményezése
  • Projektek lezárása: az eredmények sikeres átadása az operatív területek

Elvárások

  • Főiskolai/egyetemi végzettség informatikai vagy műszaki területen
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Informatikai projektekben szerzett tapasztalat nemzetközi környezetben
  • Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Szervező-, kezdeményezőkészség
  • Eredményorientált személyiség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmények értékelésének képessége)
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • Rugalmasság, felelősségtudat, magabiztos fellépés
  • Strukturált gondolkodás, komplexitás kezelése, számítógépes rendszerek működésének és összefüggéseinek átlátása

Előnyök

  • BI területen szerzett tapasztalat
  • Adat modellezési és prediktív adatelemzési gyakorlat
  • Data architekt területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Céges autó, laptop, mobiltelefon
  • Stabil, nagy múltú cég
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Üllő

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, regisztráljon és jelentkezzen hozzánk IT csoportvezető munkakörbe!

Üllő