IT fejlesztési gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Az Antenna Hungária meghatározó szereplője a hazai telekommunikációs szektornak. Fő tevékenységi területe az országos földfelszíni televízió és rádió műsorszórás, illetve rádióműsor-szétosztás, valamint a műholdas műsorszórás és -szétosztás.

IT fejlesztési gyakornok

Feladatok

  • Különböző eseményeken streaming felügyelet
  • Gyártói supportokkal levelezés
  • Szolgáltatásokhoz tartozó tesztelések elvégzése

Elvárások

  • Folyamatban lévő felsőfokú informatikai vagy villamosmérnöki tanulmányok
  • Alap programozási ismeretek, alap IP hálózati ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Proaktivitás, találékonyság, jó kommunikáció, problémamegoldás

Munkaidő

  • Heti minimum 25 óra vállalása
  • Hosszú távú diákmunka

Amit kínálunk

  • Bruttó 1350 Ft/óra diákbér
  • Szakmai fejlődési és tanulási lehetőség
  • Fiatal, dinamikus, magasan képzett csapat
  • Kényelmes irodai környezet
  • Közös programok, sportolási lehetőség

Előnyök

  • Általános video- és audiotechnikai ismeretek, Linux

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest