IT mérnök / Rendszergazda (Esztergom)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk európai tulajdonban lévő gyártó vállalat.

Magyarországon található egy IT csapat, akik EU szinten támogatja a különböző site-ok tevékenységét.

Ebbe a csapatba keresünk tapasztalt kollégát, az alábbi pozícióba:

IT mérnök / Rendszergazda

Feladatok

  • A leendő kolléga egy nemzetközi gyártó vállalat IT rendszereinek összehangolásában fog tevékenykedni. Sok gyáregységből állnak EU szerte és azon dolgozik a magyarországi csapat is, hogy az összes IT rendszer egymással jól tudjon kommunikálni + megfelelően kiszolgálják a gyártásban dolgozókat;
  • Enterprise szerver, Microsoft 365 felhőkörnyezet van náluk;
  • Szeretnék, ha a kolléga széleskörű ismeretekkel rendelkezne a Windows operációs rendszerek terén + ismerné a virtuális IT rendszereket (VMWare) + a virtális mentési megoldásokat (VEEAM);
  • A külső IT szolgáltatókkal is kapcsolatot fog tartani a kolléga annak érdekében, hogy az informatikai infrastruktúra stabil legyen és hatékonyan, gyorsan működjön;
  • Ezenkívül az ICT rendszermérnök részt vesz az infrastruktúra tervezésében és megvalósításában;
  • Tervezi, konfigurálja és kezeli a DNS-t, a DHCP-t, az AD Domain szolgáltatásokat;
  • Konfigurálja és kezeli a Microsoft 365 környezetet (Microsoft Teams, Sharepoint Online stb.);
  • Az Exchange konfigurálása és kezelése hibrid Microsoft környezetben;
  • Felülvizsgálja a megoldásokat annak biztosítása érdekében, hogy azok megfeleljenek az IT-irányelveknek és a legjobb gyakorlatoknak;
  • Részt vesz informatikai projektekben, beleértve a projekttervek kidolgozását, termékválasztást, kockázatértékelést;
  • Együttműködik az összes globális informatikai részleggel;
  • Szükség szerint részt vesz az adatközponti és/vagy irodai migrációs tevékenységekben.

Elvárások

  • IT végzettség (diploma) és releváns tapasztalat;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • A tapasztalatot ÉRTÉKELŐ bérezés, juttatások, teljes bejárás-támogatás.
  • Home office lehetősége (betanulás után): heti 3 nap.

Munkavégzés helye

  • Esztergom, Tatabánya

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Esztergom