IT Project Manager (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Dinamikusan fejlődő, nemzetközi szabadalmakkal bíró, innováció nagydíjas kutató-fejlesztő partnerünkhöz IT PROJECT MANAGER (AGILE) munkatársat keresünk.

IT Project Manager

Olyan projektvezető kollégát keresünk, aki határozott, precíz, jól bánik az emberekkel, szeret csapatban dolgozni, van már tapasztalata IT projektek terén és érdeklődik a mikroszkópia iránt. Náluk a helyed, ha biztos kézzel koordinálod és támogatod az informatikai projektek megvalósítását, jól együtt tudsz működni a fejlesztő csapatokkal és Product Ownerekkel.

Feladatok

  • Fenntartani az agilis, motiváló atmoszférát a mindennapokban
  • Adaptálni a megfelelő agilis módszereket (Agilis Coach / Scrum Master), hatékonyan segíteni agilis gyakorlatokon keresztül a csapat önálló szerveződését
  • Betartani és betartatni az agilis szabályokat, munkafolyamatainkat
  • Közreműködni az Agilis események lebonyolításában, irányításában (napindító és retrospektív megbeszélések, sprintfordulók)
  • Együttműködni a fejlesztői csapattal/csapatokkal, Product Owner-ekkel
  • Biztosítani a fejlesztő csapat magas produktivitását és az agilis eszközrendszer helyes használatát
  • Folyamatosan javítani a folyamatokat, felülvizsgálni a régi működési normákat és javaslatokat tenni a változtatásokra,
  • Projekteket adminisztrálni, jelentéseket készíteni, napi szinten használni a JIRA feladatkezelő rendszert
  • Tréningezni a csapatot, és oktatni őket Scrum, XP, Kanban, SAFe, Lean és más agilis kapcsolódó gyakorlatokat

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség informatikai területen
  • Projekt koordinációban vagy agilis környezetben szerzett tapasztalat / ismeret
  • MS Office szoftverek magas szintű ismerete
  • “People management” készségek (motiváció, konfliktuskezelés)
  • Rendszerező és adminisztrációs képesség
  • Kiváló problémafelismerő és megoldó készség
  • Energikus és kiegyensúlyozott személyiség
  • Pontosság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs, coaching és mentori készségek

Előnyök

  • Agilis tanúsítványt
  • JIRA ismeretét
  • Ha projekt managerként hosszútávú, összetett projekteket valósítottál már meg
  • Magas az empátiád és hajlandóságod az emberek megértéséhez

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség egy csúcstechnológiát képviselő, innovatív hazai fejlesztőcégnél
  • Kihívást jelentő, önálló, felelősségteljes feladatok
  • Fiatalos, dinamukusan fejlődő, összetartó, sikeres csapathoz tartozás
  • Versenyképes bérezés, cafeteria

Budapest