IT projekt menedzser és minőségbiztosítási szakértő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

IT projekt menedzser és minőségbiztosítási szakértő

60 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, mintegy 1100 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét. A 33 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

Amiben számítunk rád

  • felel a projekt megszerzéséért, kezdeményezéséért és a projekt költségvetés tervezéséért és felügyeletéért
  • priorizálja az erőforrásokat, megtervezi és menedzseli a technológiát és az emberi erőforrásokat
  • projekt auditot hajt végre
  • bevezeti a legjobb gyakorlatokat a teljesítmény javítása érdekében
  • fejleszti a projekt menedzsment standardokat, módszereket és folyamatokat
  • dokumentálási és riport struktúrát alakít ki
  • aktívan közreműködik a folyamat és minőség szemlélet terjesztésében
  • ellenőrzi és jóváhagyja a külső-és belső fejlesztők által átadott fejlesztői- és üzemeltetési dokumentációkat
  • ellenőrzi és jóváhagyja a business analyst-ek által vezetett csapatok által előállított üzleti igények dokumentumait

Amire szükség lesz az eredményes munkádhoz

  • szakterület elméleteinek, módszertanának és gyakorlatának átfogó ismerete
  • szakértelem egy speciális terület, vagy különböző területek közötti kapcsolatok mély megértésében
  • angol nyelv használata írásban
  • proaktív mentalitás, dinamikus személyiség, aki nem ijed meg a problémáktól sem

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • releváns szakmai tapasztalat
  • SAP ismerete

Amiért szeretsz majd nálunk dolgozni

  • támogató munkahelyi légkört egy folyamatosan fejlődő környezetben
  • kiszámítható, stabil háttérrel rendelkező vállalat
  • változatos és kihívást jelentő feladatokat, szakmai kihívásokat és folyamatos fejlődési lehetőségét
  • részese lehetsz egy lendületes csapatnak
  • céges mobiltelefon, laptop
  • cafeteria, már az első teljes hónaptól
  • bejárás támogatása

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest