IT Projektvezető (Veszprém megye) (Veszprém)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk európai IT csapatába keresünk tapasztalt kollégát, szakembert,

az alábbi pozícióba:

IT Projektvezető (Veszprém megye)

Feladatok

  • IT és digitalizációs projektek koordinálása az európai gyárakban;
  • A belsős és külsős IT és szakmai szakemberek (pl. logisztika, pénzügy, termelés) összefogása: annak érdekében, hogy az IT fejlesztési projektek határidőre és magas minőségben elkészüljenek;
  • A változásokkal kapcsolatos folyamatokat összefogása;
  • Egy-egy fejlesztés előtt a változtatások hatásainak megvizsgálása;
  • A folyamatok és feladatok hatékonyságának növelése, átgondolása a projekt során;
  • Az új rendszer bevezetése során a leendő felhasználók támogatása, coacholása.

Elvárások

  • IT végzettség és releváns tapasztalat hasonló pozícióban;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Projektvezetői tapasztalat és esetleg végzettség (pl. Prince2, Scrum);
  • IT-Service-Management rendszerek ismerete (ITIL).
  • Erős kommunikációs készség angolul (szóban és írásban).

Amit kínálunk

  • A tapasztalatot értékelő bérezés (piaci szint!);
  • Cafeteria, bónusz;
  • Érdekes, jövőbe mutató feladatok.

Munkavégzés helye

  • Veszprém

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Veszprém