IT - security projekt és erőforrás manager (Budapest)

A partnerünk dinamikusan fejlődő IT vállalat, amely kifejezetten magas színvonalú informatikai megoldásokra és szolgáltatásokra specializálódott. A cég innovatív technológiákra építve nyújt átfogó IT szolgáltatásokat, kezdve az infrastruktúra üzemeltetésétől az IT biztonságig, valamint a legújabb felhő- és virtualizációs megoldásokig. A cég különösen elismert a magas szintű IT biztonsági megoldásaival, tűzfal- és végpontvédelmi rendszereivel, valamint a legmodernebb sérülékenység-vizsgálati eszközök bevezetésében.

IT - security projekt és erőforrás manager

Feladatok

  • Ajánlati (Pre-Sales) fázisban az ajánlatadási, sales folyamat, valamint a szerződéskötés lépéseinek támogatása
  • Meglévő és új projektek teljes körű menedzselése, a projektek erőforrás-szükségletének megtervezése:
  • Kis és közepes méretű IT security projektek tervezésének,végrehajtásának támogatása és dokumentálása
  • A projekt napi szintű operatív irányítása és adminisztrációjának ellátása
  • Függőségek, változások és kockázatok, problémák azonosítása és kezelése a projekt végrehajtása során
  • Workshopok és projektértekezletek szervezése és a lebonyolítás támogatása
  • Projektcsapatok és cégen belüli társszervezetek közötti koordináció, belső együttműködés támogatása, projekt tagok koordinálása, motiválása
  • Külső partnerek, alvállalkozók irányítása, bevonása
  • A projekt költségkereteinek, illetve határidők betartásának folyamatos monitorozása
  • Teljesítményfigyelés, rendszeres riportok, jelentések készítése a projekt aktuális előrehaladásáról
  • Projekt dokumentáció biztosítása
  • Folyamatos kommunikáció és kapcsolattartás az ügyféllel, ügyfél igények koordinálása,ügyfélelégedettség biztosítása
  • A tanácsadói csapat erőforrásainak optimális beosztása, naprakészen tartása, nyomonkövetése
  • Erőforrás ütközések kezelése, feladatok igény szerinti újra tervezése
  • Erőforrás „pool" kapacitásainak figyelése, előrejelzések adása a Sales csapat felé
  • A projekt és erőforrás tervezéshez valamint projekt managementhez dedikált háttérrendszerek használata, karbantartása

Követelmények

  • Felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség, nyelvvizsga elvárt
  • Aktív angol tudás: leginkább olvasás/megértés fókuszú.
  • Legalább 3 éves tapasztalat IT/IT security projektmenedzserként (IT projektek tervezésében,vezetésében, valamint erőforrás tervezésben szerzett tapasztalat)
  • Projektmenedzsment módszertanok ismerete (PMI, Prince2, Agile)
  • Információbiztonsági terület ismerete, IT security vonatkozású projektekben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Vezetői, irányítói képességek, jó kommunikációs prezentációs készség, konzultációs készség,
  • Agilis, kitartó, önálló munkavégzés,
  • Dinamizmus, határozottság,
  • Magabiztos angol nyelvtudás; aktív középszint,
  • Problémaorientált, analitikus gondolkodás; ,,multitasking" képesség,
  • Magas szervezőkészség és konfliktuskezelés,
  • Kiemelkedő kommunikáció készség,
  • Ügyfélorientáltság,
  • People managementben jártasság

Amit kínálunk

  • Munkaeszközök, mobiltelefon
  • Heti kiscsoportos angol nyelvtanfolyam lehetősége
  • Szakmai képzések támogatása
  • Stabil vállalati háttér, családias légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség, teljes munkaidős, határozatlan idejű szerződéssel
  • Modern, könnyen megközelíthető iroda
  • Egészségtámogatási program, házon belüli sportolási és gyógymasszázs lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest