IT service- and projectmanager (Budapest)

kik vagyunk?

Az adesso orange Kft. képviseli Magyarországon az adesso Group SAP divízióját, amely SAP rendszerek bevezetésére, üzemeltetésére, fejlesztésére és az ehhez tartozó tanácsadói feladatokra szakosodott. Fejlesztőink és tanácsadóink elsősorban SAP ERP és S/4 HANA területeken tevékenykednek, mindemellett üzleti és IT tanácsadás, valamint az egyedi szoftverfejlesztés és iparági megoldások is a szolgáltatásunk részét képezik.

Az adesso Group részeként olyan széles körű szakértelemhez van hozzáférésünk, amely lehetővé teszi, hogy csapatunk minden tagja nemzetközi tudást és tapasztalatot gyűjthessen, miközben változatos projektekben vehetnek részt.

Az adesso orange több, mint egy munkahely: személyes fejlődésedet figyelembe véve közösen alakítunk ki egy olyan karrierutat, melyben kiteljesedhetsz.
A célunk ugyanaz: találni egy olyan megoldást, ami neked és az ügyfélnek is a maximális elégedettséget nyújtja.

Telephelyeink: Győr, Budapest, Pécs, Debrecen

IT service- and projectmanager

teljes munkaidőben, határozatlan időre

Rád váró feladatok:

  • IT projektek és feladatok teljeskörű menedzselése (tervezés, előkészítés, lezárás)
  • Projekt team tagok munkájának szervezése és nyomonkövetése
  • Ügyfelekkel, anyavállalattal és egyéb szervezeti egységekkel való kapcsolattartás, akár idegen nyelven is
  • Határidő, budget- és minőség kontroll (end-to-end folyamatok kezelése)
  • Kockázat azonosítás és kezelés
  • Részvétel az igényfelmérésben
  • Projekt dokumentálás
  • Beszámoló készítés a vezetőség felé és havi rendszerességgel az ügyfelek felé
  • Nemzetközi csapatok menedzselése
  • Application management folyamatok fejlesztése
  • Az ügyfélnek nyújtott szolgáltatás magas minőségének biztosítása, az ügyfél elégedettségének növelése mellett
  • Ügyfélspecifikus folyamatok megértése

Mit hozz magaddal az új munkakörbe:

  • Egyetemi, főiskolai végzettség vagy egyéb képzés releváns szakmai tapasztalattal
  • Min. 1 év munkatapasztalat
  • Különböző módszertanok ismerete, például Scrum, Agile, Prince2
  • ITIL ismeretek
  • Microsoft Office irodai alkalmazások felhasználói szintű ismerete, Microsoft Visio, Microsoft Project, projekt menedzsment eszköz ismerete
  • Folyékony angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Önálló munkavégzés
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság a szakmai fejlődésre
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Határozott fellépés, rugalmasság

Előnyök:

  • Munkakörhöz kapcsolódó képzésen való részvétel, pl. PMP
  • SAP rendszerek ismerete
  • Programozási ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Átfogó IT területen szerzett tapasztalat
  • Fejlesztési és /vagy szolgáltatási projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Karrierépítési lehetőségek
  • Home Office lehetőség
  • 15-féle egyéb juttatás
  • Bónuszrendszer és nyelvi tréningek
  • Külföldi üzleti utak
  • Rendszeres csapatépítő programok
  • Hazai és nemzetközi projektek
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern iroda ergonomikus berendezéssel, csúcstechnológiás eszközökkel
  • A Chill Zone-ban PlayStation és csocsó vár rád
  • Kávé, tea biztosítva van az irodában
  • Egy dinamikusan fejlődő vállalat motivált csapatában dolgozhatsz

Bővebb információt vállalatunkról és sokrétű munkaterületeinkről a www.adesso-orange.hu honlapunkon találsz.

Budapest