IT Ügyfélszogálat vezető (Budapest)

Nemzetközi Ügyfelünk budapesti irodája részére keresünk IT Service Desk Csoportvezető munkatársat.

IT Ügyfélszogálat vezető

Feladatok

Napi feladataid:

  • Belső felhasználói igények kiszolgálásának biztosítása
  • Jogosultságkezelés koordinációja
  • A Service Desk csoport operatív munkájának vezetése, munkabeosztások koordinálása
  • IT eszközkezelés biztosítása (munkaállomások, mobiltelefonok, nyomtatók stb.)
  • Aktív közreműködés az IT Ügyfélszolgálatot (IT Service Desket) érintő új rendszerek, folyamatok bevezetésében
  • Auditokban való részvétel
  • A területhez kapcsolódó folyamatok felügyelete, fejlesztése
  • Kapcsolattartás az anyavállalattal a Service Desk-et érintő témákban, folyamatokban
  • Beszállító partnerekkel való kapcsolattartás

Követelmények

Te vagy az ideális jelölt, ha van:

  • Releváns IT support, IT helpdesk tapaztalat terület
  • Min. 1,5 év csoportvezetői vagy koordinációs tapasztalat hasonló területen
  • Aktív szóbeli és írásbeli angol nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság, proaktivitás, folyamatszemlélet

Amit kínálunk

Amit cserébe kínálnak:

  • Nemzetközi cég, stabil háttér
  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Barátságos és kellemes munkakörnyezet
  • Szakmai előrelépési és fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest