IT junior mérnök (Szigetszentmiklós)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnercégünk újonnan alakuló IT csapatába keresünk informatikus kollégát a következő pozícióba:

IT mérnök

Feladatok

  • VMWare és Windows 2016-2019 Server, Linux üzemeltetési feladatok;
  • Preventive/predictive IT rendszer karbantartás annak fenntartása;
  • WSUS deployment;
  • Vulneraibility sérülékenységek megoldásainak kivitelezése. (Rapid7 output);
  • IT monitoring (PRTG);
  • Business critical alkalmazás üzemeltetési (napi) alkalmazás réteg;
  • L2/L3 support SFC / Adatbázis kezelés;
  • IT rendszertervezés és project előkészítés;
  • IT projectekben részvétel;
  • Struktúrált üzemeltetés;
  • Ticket rendszerben való részvétel;
  • IT technikusok munkájának szakmai támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (vevőkkel történő kapcsolattartás miatt fontos)
  • Szerverek üzemeltetésében szerzett tapasztalat (SQL, WMWare)
  • L2/L3 IT support tapasztalat

Amit kínálunk

  • Piacképes jövedelem
  • Éves kb. br. 600.000 Ft Cafeteria juttatás
  • Irodai munkarend (8-16:30)
  • Bejárás támogatás (céges buszok Budapestről vagy benzin támogatás)
  • Stabil, multinacionális vállalat

Munkavégzés helye

  • Szigetszentmiklós

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Szigetszentmiklós