IT Support (Budapest)

IT support munkakör meglévő vagy új szoftveralkalmazás rendszerekre

A hirdetés már lejárt!

Az ENERGRADE Kft. energia és gazdálkodási menedzsment szoftverfejlesztő vállalkozás. Megoldásaink innovatívak és a legkorszerűbb technológiákon nyugszanak, így az egyszerű és az összetett energiagazdálkodási problémák megoldására is alkalmasak.

Meglévő vagy új szoftveralkalmazás rendszerekre vonatkozó igényekkel kapcsolatos IT support munkakörbe munkatársat keresünk az alábbi feladatokkal:

FELADATOK:

  • Felhasználók informatikai támogatása
  • Rendszergazdai feladatok ellátása (szerverek karbantartása, felhasználók stb.)
  • Hibajegykezelés és hibaelhárítás megkezdése
  • A helyi service desk tagjaként a kérések feldolgozása, szükség esetén továbbítása az IT csapatnak, illetve szolgáltatóknak
  • Cég saját fejlesztésű szoftvereinek telepítése konfigurálása, és rendszeres ellenőrzése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Legalább alap programozói tudás (.NET, Java, Delphi előnyben)

ELŐNYT JELENT:

  • Iparban szerzett tapasztalat (pl. kommunikáció vezérlővel)
  • SCADA alaptudás előnyben

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Kreatív szakmai munka

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14.

BÉRIGÉNY

  • Kérjük az önéletrajzban a bérigény feltüntetését

Budapest