IT technikus (Nyíregyháza)

IT technikus

Leírás

Nyíregyházán lévő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk IT technikus kollégát a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Végfelhasználók támogatása, helpdesk feladatok ellátása személyesen vagy távolról
  • IT eszközök telepítése és konfigurálása termelési és irodai környezetben
  • IT eszközök alapvető hálózati beállítása
  • IT infrastruktúra üzemeltetése, karbantartása és hibafeltárása
  • Hibajegyek kezelése
  • IT eszközök készletkezelése

Elvárások
  • Cisco CCNA vagy hasonló középfokú szakmai végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Alapvető hálózati ismeretek (IPv4, DHCP, alhálózatok, VLAN)
  • Windows hálózati környezet ismerete (Active Directory, Azure, szerver virtualizáció)
  • Vonalkód nyomtatók és olvasók ismerete

Amit kínálunk
  • Stabil vállalati háttér
  • Támogató munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye

Nyíregyháza

Nyíregyháza