IT termékmenedzser (Budapest)

28 éve a piacon vezető pozíciót betöltő, folyamatosan fejlődő, informatikával

és biztonságtechnikával foglalkozó cégünk kollégát keres

IT termékmenedzser

munkakörbe,

budapesti munkavégzéssel.

Feladatok

  • Versenytárs- és konkurenciafigyelés
  • Termékek forgalmának figyelése és elemzése
  • Termékek ismerete/megismerése
  • Akciók indításának adminisztratív támogatása
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Nyilvántartási szoftver adatainak naprakészen tartása
  • Weboldalon megjelenő termékek feltöltése, ellenőrzése, törlése
  • Megrendelések előkészítésének adminisztratív támogatása
  • Újdonságok keresése
  • Kapcsolattartás a gyártókkal
  • Szoros együttműködés az értékesítés területével
  • Szakmai tartalom előkészítése, megfogalmazása
  • Szakmai cikkek fordítása

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettséget szereztél
  • Legalább 1 évet dolgoztál informatikai területen
  • Társalgási szintű angol nyelvtudással rendelkezel, amit tudsz is használni szóban és írásban a -gyártókkal való kapcsolattartás során
  • Kereskedelmi szemlélettel és üzletközpontú, analitikus gondolkodásmóddal hozzá tudsz járulni a cég sikeréhez

Amit kínálunk

  • Versenyképes, biztos jövedelem
  • Teljesítmény függvényében juttatások
  • Cafeteria
  • Előrelépési lehetőségek
  • Szakmai képzések, training-ek
  • Lehetőség széleskörű kapcsolatrendszer kiépítésére
  • Fix munkaidő, szabad hétvégék
  • Jó hangulatú csapatépítők, szülinapos és évfordulós ajándékok, sikerek elismerése és jutalmazása
  • Lendületes, fiatalos csapat

Alapinformációk az állásról

  • Munkavégzés helye: 1044 Budapest, Ipari park utca 8.
  • Munkaidő: Hétfőtől csütörtökig 08:30-17:00, pénteken 08:00-16:30.

Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet a "Jelentkezem az állásra" gombra kattintással.

Budapest