IT ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS (Budapest)

IT ÜZEMELTETÉSI MUNKATÁRS

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • IT eszközök, szerverek, routerek, egyéb központi eszközök installálása, működtetése, hibaelhárítás
  • az alkalmazott rendszerek, szoftverek, IT eszközpark működtetése és fejlesztése
  • az informatikai eszközpark zökkenőmentes folyamatos és biztonságos működésének biztosítása
  • az egyéb területeken kifejlesztett fejlesztések installálása
  • tömeges archiválással, nyomtatással, adatvédelemmel kapcsolatos feladatok ellátása
  • informatikai eszközök leltározása, nyomonkövetése

Téged keresünk, ha…

  • jól használod az angol nyelvet (leginkább írásban)
  • 1 - 3 éves tapasztalatod van IT területen
  • jó kommunikációs, együttműködési, illetve szervezőkészség jellemez
  • határozott és önálló munkavégzésre képes vagy
  • proaktív és kreatív vagy
  • könnyen megbírkózol a stresszes helyzetekkel
  • nyitott vagy az új dolgok megtanuására és a fejlődésre

Előnyt jelent:

  • pénzügyi vagy telekommunikációs szférában szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • francia nyelvtudás
  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • telefonos rendszer üzemeltetési tapasztalat (Alcatel, Genesys, …)
  • Linux szerver \ Unix szerver verziók ismerete

Szakmai elvárások:

  • a Windows 10 \ 2008 Server \ 2012 Server \ MS SQL ismerete
  • az alábbi technológiák ismerete: Active Directory, VPN, távoli támogatás
  • hálózati infrastruktúra területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • támogatjuk a szakmai fejlődésed
  • változatos munkakör
  • fiatal, lendületes, támogató csapat
  • próbaidő után heti 2 nap home office lehetőség
  • nyitott, emberközeli légkör
  • díjnyertes A+ kategóriás zöld irodaház

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Budapest