IT Üzleti elemző (Budapest)

Partnerünk a régió egyik legszélesebb portfóliójával rendelkező, folyamatosan növekedő vállalatcsoportja. Bár elsősorban építőipari márkaként ismertek, számos érdekeltségük van egyéb piacokon is, mint a szálloda és vendéglátás, ipari technológia, ingatlanüzemeltetés- és fejlesztés, flottakezelés, vagy épp üzleti szolgáltatások.

IT Üzleti elemző

Feladatok

  • Informatikai fejlesztési projektekben üzleti igények felmérése, érintett rendszerek meghatározása, függőségek és előfeltételek vizsgálata
  • Üzleti szakterületek IT oldali támogatása az üzleti követelmény specifikációk elkészítésében
  • Folyamatfelmérés, folyamattervezés, folyamat átalakítás előkészítése
  • Tesztesetek tervezése, elemzői tesztelés, hibák azonosítás

Elvárások

  • Legalább 5+ év releváns szakmai tapasztalatod van üzleti elemző munkakörben
  • Erős MS Office ismeretekkel bírsz
  • Rendszerszemléletű, analitikus gondolkodásmód, megoldásorientált hozzáállás és jó kommunikációs készség jellemez
  • Kommunikációképes, aktív angol nyelvtudásod van

Előnyök

  • Jira és Confluence rendszerek ismerete

Amit kínálunk

  • Home office lehetőség
  • Hosszútávú karrierlehetőség és folyamatos szakmai fejlődés
  • Piacképes jövedelem és vonzó juttatások
  • Könnyen megközelíthető budapesti iroda, saját parkolóházzal

Munkavégzés helye

  • Budapest
Budapest