IT Vezető (2977) (Magyarország)

IT Vezető (2977)

Dinamikusan fejlődő gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • IT osztály teljes körű vezetése,
  • Helyi IT infrastruktúra működtetésének és az ahhoz kapcsolódó helyi szolgáltatások biztosítása,
  • Nemzetközi informatikai projektekben való részvétel,
  • Informatikai beszerzések lebonyolítása,
  • Informatikai költségvetés készítése,
  • SAP és helyi programok fejlesztése, karbantartása,
  • Biztosítja az információ biztonsággal kapcsolatos szabályoknak való megfelelést.

Elvárások

  • Fesőfokú végzettség,
  • Középszintű angol nyelvtudás,
  • IT infrastruktúra üzemeltetésben szerzett tapasztalat,
  • Vezetői tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Céges autó,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Családias légkör.

A munkavégzés helye

Magyarország