IT Workflow Developer (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Vodafone Magyarország Zrt. elnyerte már az év Legjobb Munkahelye Díjat, a Mensa HungarIQa megmérettetésén az Év Intelligens Vállalatának bizonyult, valamint több szektort vizsgáló kutatási eredmények bizonyították, hogy náluk a legjobb ügyfélnek lenni.

Csatlakozz és légy részese ezeknek a sikereknek!

IT Workflow Developer

Feladatok

  • Aktív részvétel a dokumentumkezelő rendszerhez kapcsolódó feladatokban (fejlesztés, hibakeresés, hibajavítás)
  • Rendszerparaméterezési feladatok támogatása
  • Üzleti folyamatok dokumentációinak karbantartása

Elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Betöltött 18. életév
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • MS Office programok ismerete
  • Minimum alapszintű SQL ismeret
  • Kommunikációs készség, rendszerszemlélet

Munkaidő

  • Hétköznaponként, heti 30 órában

Amit kínálunk

  • Bruttó 1874 Ft/óra
  • Hosszú távú munka
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Hibrid munkavégzés

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalatok

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest