IT/Digital Projektmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ügyfelünk egy francia alapítású, Párizsi Értéktőzsdén jegyzett, kártyás és mobilos fizetési megoldásokat nyújtó vállalat. 30+ fős magyarországi csapatukat szeretnék bővíteni egy Projektvezető személyében.

IT/Digital Projektmenedzser

Feladatok

  • Pre-paid kártya/ plasticless/ pénzügyi fizetési megoldások fejlesztése, új szolgáltatások bevezetése
  • Projektek vezetése, projektekben való részvétel
  • Operatív együttműködés a fejlesztésben résztvevő szakterületekkel ill. külső partnerekkel
  • Az üzleti igények egyeztetése a megfelelő megvalósítás érdekében ( igények megfogalmazása, a technológiai és üzleti fejlesztések megvalósításának tervezése, tesztelése, a felmerülő hibák IT oldali követése)

Követelmények

  • Egyetemi vagy főskolai diploma
  • Kiváló prezentációs készség
  • Tárgyalási szintű aktív angol tudás
  • 3+ év szoftverimplementációs projektvezetési tapasztalat pénzügyi/banki területen webes vagy mobil platformon
  • Adatbázis fejlesztői (MS SQL) alapvető ismeretek

Előny:

  • Bankkártya elfogadói tevékenységhez kapcsolódó fejlesztési, valamint új szolgáltatás bevezetésében legalább 3 éves tapasztalat
  • Kártyaelfogadói üzleti tapasztalat
  • Kártyatársasági engedélyezési és elszámolási folyamatok ismerete
  • Banki, pénzügyi, fizetési mobilalkalmazások technikai ismerete: telekommunikációban wallet-megoldások fejlesztésében ill. mobil -fizetési platformok kialakításában szerzett tapasztalat
  • PSD2 szabályozás ismerete, alkalmazásában jártasság
  • Kártyatársasági ( Mastercard/VISA) előírások/standard-ek ismerete
  • Kártyaelfogadási/pénzügyi fizetési megoldások bevezetésére irányuló projektek vezetésében, azokban való részvételben szerzett tapasztalat
  • Nemzetközi projektekben való részvétel

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Stabil, multinacionális háttér
  • Home office
  • Nemzetközi karrierlehetőség a jövőben

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest