Java fejlesztő (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Java fejlesztő

Feladatok

  • CSVA csapatba Java fejlesztőt keresünk JSF tapasztalattal.
  • Aktív fejlesztési tapasztalattal bíró, gyakorlott szoftvermérnököt keresünk teljes end-to-end megoldást nyújtó nemzetközi csapatunkba.
  •  Részvétel a projektek teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban
  • Magas kódminőség biztosítása, az ehhez szükséges eszközök bevezetése
  • Új technológiák kipróbálása, bevezetése
  • Agilis módszertan szerinti munkavégzés (scrum)
  • Aktív kapcsolattartás a projekt munkatársaival (német kollégákkal is)
  • Személyes jelenlét 2 havonta a bonni sprintváltásokon, mely általában 3 nap

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Fejlesztési tapasztalat a következő programozási nyelvben/keretrendszerben:  JAVA / J2EE / JSF / Java Script / Git / Gradle / Jenkins / Jira
  • Nyitottság az új technológiák megismerése és bevezetése iránt
  • Adatbázis ismeretek (SQL)
  • Webservice ismeret (SOAP, Rest)
  • Rugalmasság
  • Csapatjátékos attitűd
  • Jó kommunikációs képességek
  • Problémamegoldó készség

Előnyök:

  • Hibernate ismeret
  • Tapasztalat az alábbi eszközök használatában: GitLab, Confluence, Sonar, Groovy
  • Agilist módszertanban való jártasság
  • CRM rendszerben való jártasság
  • Unix/Linux ismeret

Budapest