javítóműszerész (Tiszaújváros)

Tiszaújvárosi partnercégünkhöz keresünk középfokú végzettségek rendelkező kollégát javító műszerész munkakörökbe.

javítóműszerész

Feladatok

  • Termelés során kieső termékek javítása, esetleges javítási nehézségek kiküszöbölése és dokumentálása
  • Új tréning anyagok elsajátítása az új termékekről, mely magába foglalja a megszerzett tudás átadását is a többi javítóműszerésznek
  • Gépek üzemeltetése, karbantartása és hőprofilok készítése, illetve dokumentálása
  • A hasonló területen dolgozó diagnosztikai technikusoktól és javító műszerészektől érkező információk nyomonkövetése és felhasználása a javítás során.
  • Szoftverek magas szintű ismerete (Central rework program, MES, Ördögszekér).
  • Magas szintű PAD javítási képesség.

Követelmények

  • Középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret,
  • jó kézügyesség,
  • precizitás

Amit kínálunk

  • Cafeteria: Netto 25.000 Ft SZÉP kártyára
  • Hűség bónusz
  • Teljesítmény alapú bónusz
  • munkavállalói kedvezmények
  • Műszakpótlék 30% + vasárnapi pótlék 50%
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Gyors előrelépési lehetőség
  • Munkarend: 4 műszak :3 nap munka, 3 nap pihenő (12 óra)
  • Biztos, stabil munkahely

Munkavégzés helye

Tiszaújváros