Jegykezelő (nyugdíjas) (Budapest)

Humán Centrum Kft.

Jegykezelő (nyugdíjas)

Leírás

Cégcsoportunk tagja a HumánCentrum Közérdekű Nyugdíjas Szövetkezet részmunkaidős feladatokat kínál nyugdíjas szakembereknek. Megbízóink számos iparágban sikeres magyar és nemzetközi vállalatok.

Kinek ajánljuk a nyugdíjas szövetkezeti munkát:
  • Öregségi teljes vagy résznyugdíjban részesülőknek.
  • 40 év után nyugdíjba vonuló hölgyeknek.

A nyugdíjas tagunk a szövetkezetben történő személyes közreműködése alapján nem válik biztosítottá, így az itt szerzett jövedelem nem számít bele az éves jövedelem korlát számításába, ugyanakkor a nyugdíj összegét sem növeli.

Ezúttal partnercégünk megbízásából nyugdíjas jegykezelőt keresünk a Fővárosi Állat-és Növénykertbe.

Feladatok

  • Belépőjegyek, bérletek, belépési engedélyek kezelése
  • Látogatók udvarias kiszolgálása és tájékoztatása

Munkaidő

  • Folyamatos munkarend, legtöbbször hétvégén is kell dolgozni
  • Heti 3-4-5 nap
  • Napi 7-8 óra

Elvárások

  • Min. középiskolai végzettség
  • Fiatalos, friss lendület
  • Nagyfokú állóképesség
  • Megfelelő egészségi állapot kinti munkavégzéshez is

Elvárt kompetenciák:

  • Éles látás (apróbetűs belépőjegyek elolvasásához)
  • Kiváló szintű kapcsolatteremtő,- és kommunikációs képesség
  • Kiváló szintű problémamegoldó készség
  • Határozott fellépés
  • Udvarias kiszolgálás

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés, kiegészítés a nyugdíj mellé: bruttó 1200 Ft/óra
  • Bejelentett munkahely
  • Mindössze 15% SZJA!
  • Rugalmas és tervezhető beosztás

Előnyök

  • Idegen nyelv ismerete előny

Munkavégzés helye

  • Budapest, XIV.
Budapest