Jelöléstechnikai értékesítő / Mérnök üzletkötő (Budapest)

Jelöléstechnikai értékesítő / Mérnök üzletkötő

A munkakör célja: potenciális új vevőkör felkutatása, kialakítása, termékeink értékesítése lézeres jelölés, feliratozás területén

Feladatok:

  • Új vevőkör felkutatása
  • Helyszíni prezentáció megtartása Magyarországi cégek számára,
  • Meghatározott ügyfélkör fejlesztése
  • Vevői adatbázis karbantartása CRM rendszerben
  • Projekt szerződések megkötése és nyomon követése

Akit keresünk:

  • Alapvetően „értékesítői vénával” rendelkező
  • Műszaki középfokú végzettséggel és / vagy mérnöki végzettséggel rendelkezik és szakmai tapasztalattal a jelöléstechnika területén
  • Minimum 2 éves értékesítési gyakorlat
  • Utazási hajlandóság
  • Angol nyelv kommunikáció szintű ismerete szóban és írásban, (képzések, levelezés)
  • Ipari jelöléstechnikai ismeretek, (inkjet, lézer, thermal transfer…)
  • FMCG piac és gyártás ismerete
  • Jó kommunikációs képességgel rendelkezik
  • Önálló munkavégzés és csapatban történő együttműködés
  • „B” kategóriás jogosítvány gyakorlattal

Amit kínálunk:

  • Modern iroda, családbarát munkahely
  • Gépkocsi
  • Teljesítmény bónusz
  • Modern jövőbe mutató technológia megismerése
  • Folyamatos képzési lehetőségek

Állás, munka területei:

  • Értékesítés, kereskedelem,
  • Mérnök,
  • Villamosmérnök,
  • Műszaki üzletkötő

Szükséges tapasztalat:

  • ~ 2 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola vagy műszaki középfokú végzettséggel és szakirányú szakmai tapasztalattal

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (középfok / kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő, esetenként rugalmas beosztással

Munkavégzés helye:

  • Budapesti iroda, Magyarországon történő utazásokkal

  • A "Jelentkezem az állásra" gombra kattintva küldje el számunkra szakmai önéletrajzát
Budapest