Jogtanácsos (Budapest)

Bővülő csapatunkba keressük lelkes, senior jogász kollégánkat. Ha magabiztosan alkalmazod a jogszabályokat, jogi végzettséggel és szakvizsgával rendelkezel, akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk!

Jogtanácsos

Feladatok

  • jogi támogatást nyújt a Társaság törvényes működésének biztosításához a Társaság szervezeti egységei részére
  • közreműködik a társasági szintű utasítások, szabályzatok előkészítésében, véleményezésében
  • a beszerzési eljárások során biztosítja a jogi szakértelmet
  • a szerződéskötések során a szerződéstervezeteket jogi szempontból véleményezi
  • részt vesz a Társaság kintlévőségeinek érvényesítésében (fizetési felszólításokat készít, fizetési meghagyásos és végrehajtási eljárásokat kezdeményez)
  • közvetlen jogi képviseletet lát el, peres és peren kívüli egyezségi javaslatokat készít
  • fegyelmi, kártérítési, valamint hátrányos jogkövetkezmények kiszabására irányuló munkáltatói eljárásokat folytat le

Elvárások

  • szakirányú állami felsőfokú iskolai végzettség (jogi)
  • jogi szakvizsga
  • naprakész munkajogi ismeretek
  • min. 4 év szakmai tapasztalat

Előnyök

  • ügyvédi vagy közjegyzői irodában, illetve nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatot
  • hosszútávú munkalehetőséget
  • versenyképes havi jövedelmet
  • szakmai fejlődési lehetőséget
  • változatos feladatokat
  • fiatal, lendületes csapatot
  • Amit ajánlunk továbbá:
  • vasúti utazási menetkedvezményt (belföldön és egyes nemzetközi vasútvonalakon)
  • 4 % önkéntes kiegészítő nyugdíjpénztári támogatást
  • önkéntes egészségpénztári hozzájárulást
  • SZÉP - kártya juttatást (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • hűség bónuszt az év végén (a hatályos belső szabályozás szerint)
  • munkavállalói ajánlási programot pénzjutalommal

Foglalkoztatás időtartama, időbeosztás, munkarend

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

  • Budapest

Budapest