Ügyvéd/tapasztalt ügyvédjelölt (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező ügyvédi irodához keresünk versenyjogi, munkajogi, kereskedelmi- és adatvédelmi jogi területeken jártas ügyvédet. A pozícióra kezdő ügyvédek, ügyvédjelöltek pályázását is várjuk, akik nyitottak hosszú távon elköteleződni.

Ügyvéd/tapasztalt ügyvédjelölt

Feladatok

  • kreatív, ügyfélközpontú jogi megoldások (versenyjog,  munkajog, kereskedelmi jog, adatvédelem, cégjog)
  • aktív, önálló részvétel az ügyvédi iroda munkájában
  • ügyfelekkel kapcsolattartás; ügyfélkör fejlesztésében való részvétel
  • ügyvédjelöltek munkájának koordinálása, segítése

Követelmények

  • felsőfokú angol nyelvtudás
  • magabiztos Word és Excel használat
  • precíz, pontos, megbízható munkavégzés
  • elhivatottság az ügyvédi pálya iránt
  • problémamegoldó képesség
  • rugalmasság
  • mind önálló, mind csapatban történő munkavégzésre való alkalmasság
  • jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • kreativitás, proaktivitás
  • motiváltság

Előnyt jelent:

  • nemzetközi ügyvédi irodában / multinacionális vállalatnál szerzett korábbi tapasztalat;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • azonnali munkakezdés;
  • német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • fiatal, dinamikus csapat
  • szakmai fejlődési lehetőség, bónusz és juttatások
  • nemzetközi karrier
  • gyakorlati tapasztalatszerzés számos jogterületen
  • érdekes, változatos munkakör
  • trendi munkakörülmények és légkör
  • szakmai konferenciákon, tréningeken való részvétel
  • jól felszerelt iroda
  • céges telefon, laptop

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest