Junior informatikai termék minőségellenőr (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Junior informatikai termék minőségellenőr

Feladatok:

Informatikai alkalmazásfejlesztési projektek minőségbiztosítása, az elkészült termékek (dokumentumok, alkalmazások, forráskód) ellenőrzése, javaslattétel az elfogadásra vagy visszautasításra.

Követelmények:

  • Minimum BA végzettség releváns egyetemen
  • Minimum 1 év gyakorlat alkalmazásfejlesztési projektek termék minőségbiztosításában
  • Részvétel legalább 1 projektben, melynek összköltségvetése meghaladta az 300 mFt-ot, vagy időtartama az egy évet.
  • Tapasztalat legalább egy alkalmazásfejlesztési projekt életciklusban (pl. vízesés, inkrementális, iteratív, agilis)
  • Probléma felismerő képesség, elemző képesség
  • A különböző tesztelési típusok és módszerek ismerete
  • Üzleti követelmények, folyamatok megértése
  • Jogszabályok megértési képessége

Személyiség:

  • Folyamat és eredmény orientáltság
  • Minőség iránti elkötelezettség
  • Rendszeresség
  • Szabatos kommunikáció írásban és szóban
  • Monotónia tűrés
  • Rugalmasság
  • Stressz tűrés
  • Nagy munkabírás
  • Utasítás végrehajtási képesség

Előnyök:

  • Mester fokozat szakirányú egyetemen
  • Projektvezetési módszertan ismeret
  • Tapasztalat több alkalmazásfejlesztési projekt életciklusban (pl. vízesés, inkrementális, iteratív, agilis)

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el.

Budapest