Junior könyvelő (Budapest)

Budapest

A hirdetés már lejárt!

Nemzetközileg elismert FMCG partnerünk budapesti központi irodájába Junior Könyvelőt keresünk.

Junior könyvelő

Feladatok

  • Szállítói számlák ellenőrzése, jóváhagyatása és lekönyvelése
  • Előleg számlák könyvelése, nyomonkövetése
  • Számlák kiállítása
  • Zárási ütemterv szerint adott havi számlák feldolgozása
  • Szállító főkönyv-analitika egyeztetése, esetleges eltérések nyomon követése, javítása
  • Riportok futtatása
  • Kapcsolt vállalkozásokkal egyenleg közlés, egyeztetés
  • Szállítói egyeztetés, régi tételek kitisztázása, hiányzó számlák bekérése
  • Határidők betartása társosztályokkal, számlák időben való lekönyvelése érdekében

Követelmények

  • Gazdasági diploma vagy mérlegképes könyvelői képesités
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló, határozott személyiség, nagyfokú problémamegoldó képességgel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Pontos és precíz munkavégzés

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező multinacionális FMCG vállalat
  • Versenyképes fizetés
  • Színvonalas munkakörülmények, fiatal csapat
  • Szakmai kihívások és folyamatos fejlődési lehetőségek
  • Modern munkahelyi környezet

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest