Junior Környezetmérnök VAGY Munkavédelmi Mérnök (Kormárom) (Komárom)

Legyünk együtt sikeresek!

E-autókhoz készülő termékeket gyártó Koreai-Német tulajdonban lévő

újonnan induló vállalathoz keresünk kollégákat,

az alábbi pozíciókba:

Junior Környezetmérnök VAGY Munkavédelmi Mérnök (Kormárom)

Feladatok

  • A zöld mezős beruházásnál a környezetvédelmi és/vagy munkavédelmi feladatok teljeskörű összefogása;
  • Rendszerek és folyamatok kiépítése;
  • Hatósági és törvényi megfelelések intézése, kapcsolattartás az illetékes hatóságokkal;
  • Szükséges engedélyek megszerzésének intézése;
  • Környezettudatos gyártás megvalósításában közreműködés.

Elvárások

  • Környezetmérnöki és/vagy Munkavédelmi végzettség;
  • Max. 5 éves tapasztalat gyártó vállalatnál (min. 1 év!);
  • Angol nyelvtudás kb. 10/5-6 szinten minimum.

Amit kínálunk

  • Izgalmas, jövőt meghatározó stratégiai feladatok és ezzel járó felelősség;
  • Motiváló bérezés, juttatási rendszer.

Munkavégzés helye

  • Komárom

  • Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
  • A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven is várjuk.
  • Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
  • Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Komárom