Junior tourism marketing manager (16-2805) (Magyarország)

Junior tourism marketing manager (16-2805)

Feladatok

  • Turisztikai marketingstratégiák, tervek és tevékenységek kidolgozása online és offline
  • Szoros együttműködés a marketing menedzserrel a régió legfrissebb turisztikai adatai és a központ visszajelzései alapján
  • Turisztikai marketing KPI-ok elérése,
  • Hazai és nemzetközi utazási trendek figyelemmel követése,
  • Kapcsolattartás szállodákkal, légitársaságokkal, regionális és nemzetközi turisztikai irodákkal stb.
  • Turisztikai partnerek látogatása, vásárokon való részvétel.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, előny a turizmus/marketing irányú képzettség,
  • Pályakezdők és junior szakemberek jelentkezését is várjuk,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Stabil nemzetközi háttér,
  • Izgalmas turizmus és marketing projektekben való részvétel,
  • Fejlődési lehetőség.