Online Marketinges (Biatorbágy)

Online Marketinges

Főbb feladatok:

  • Online marketing kampányok megtervezése és kivitelezése, posztok írása, közzététele.
  • Online marketing stratégia kialakítása, megvalósítása az értékesítési célokkal összhangban.
  • PPC kampányok teljes körű menedzselése (Facebook, Instagram, Google Ads), új online hirdetési lehetőségek és platformok feltárása, alkalmazása, aktivitás növelése
  • Online kampányterv eredményesség mérése.
  • Social media napi szintű funkcionális és tartalmi fejlesztése
  • Adatbázis építés és hírlevél kampányok kezelése, blogolás
  • A feladatokhoz kapcsolódó elemzések és riportok készítése
  • Az online sales csatorna WEBÁRUHÁZ üzleti tervének megvalósítása email marketing, lead generálás, PPC, display, affiliate, social media eszközök felhasználásával.
  • Aktív közreműködés a Webáruházi értékesítés fejlesztésében.
  • Új online marketing lehetőségek feltérképezése, elemzése.
  • Piackutatás, konkurenciafigyelés, piaci trendek, fogyasztói igények folyamatos nyomon követése, elemzése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • 2-3 éves gyakorlati tapasztalat, elsősorban tartalom marketing és PPC hirdetés területén
  • Angol nyelv ismerete, és magabiztos használata írásban és szóban
  • Széleskörű szakmai ismeretek az online marketing eszközök terén (PPC hirdetési rendszerek, Google Analytics, webshop optimalizálás)
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fejlett kommunikációs készség
  • Képszerkesztő programok (Adobe photoshop, Indesign) felhasználói szintű ismerete
  • Motiváltság a folyamatos fejlődésre, az online területet érintő változások követésére és a kihívások megválaszolására
  • Precizitás, pontosság, megbízhatóság
  • Önálló munkavégzés, proaktivitás
  • Képesség összetett helyzetekben való gondolkodásra
  • Magabiztos tudás az online eszközökről
  • Forgalomterelő eszközök ismerete és használata
  • Webshop online marketingben szerzett tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodásmód

Előnyt jelentő tényezők:

  • Brand építésben szerzett tapasztalat előny.
  • Román nyelvtudás
  • Jó előadói készség

Amit kínálunk:

  • Professzionális és barátságos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi piacon szerezhető tapasztalat
  • Versenyképes fizetés
  • Teljesítményhez kapcsolódó bónusz rendszer
  • Stabil alapokon nyugvó munkahely

Ha magadra ismersz, várjuk aktuális fényképes önéletrajzod "Online marketinges" megjelöléssel, vagy hívhatsz is bennünket hétfőtől péntekig 8.00-16:30 között a +36-30-619-4975 vagy a +36-30-9348-930-es telefonszámon.

Biatorbágy