Junior projektmenedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

A MAVIR feladata, hogy a hazánkban megtermelt villamos energiát a kereskedőkön keresztül eljuttassa a fogyasztókhoz, gondoskodjon róla, hogy mindig a megfelelő mennyiségű energia legyen a rendszerben. Se több, se kevesebb. Itt jössz Te a képbe! Indítsd be nálunk karriered és növeld sikeres projektjeid számát!

    A MAVIR ZRt. (MAGYAR VILLAMOSENERGIA-IPARI ÁTVITELI RENDSZERIRÁNYÍTÓ ZRT.)

JUNIOR PROJEKTMENEDZSER

 kollégát keres!

FELADATOK, AMIBEN SZÁMÍTUNK RÁD

  • belső szakterületi kis projektek vezetése (jellemzően folyamat- és működés fejlesztési projektek)
  • a portfolió részét képező projektek központosított koordinátori támogatása (AST feladások, jogosultságigénylések)
  • projektmenedzsment valamint az igény- és projektportfólió folyamatot érintő optimalizálási javaslatok megfogalmazása, együttgondolkodás
  • Projekt Bíráló Bizottsági előterjesztésekhez kapcsolódó elemzésekben való közreműködés, valamint osztályszintű döntéselőkészítés
  • projektmenedzsment szabályok egységesítésével kapcsolatos feladatok támogatása
  • portfólió szintű erőforrástervezés és visszamérés működtetésében való részvétel
  • státuszjelentések, döntéselőkészítési anyagok készítése

TÉGED KERESÜNK HA

  • projektmenedzsment területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • JIRA és/vagy MPP felhasználói szintű ismerete
  • tanácsadói attitűd, ügyfélközpontúság
  • erős felhasználói szintű Ms. Office programok alkalmazása
  • asszertív kommunikációs képesség és strukturált gondolkodás, rendszerszemlélet
  • aktív angol nyelvismeret

ELŐNYÖS HA

  • tanácsadói tapasztalatod van
  • államigazgatási területen dolgoztál már

AMIT KÍNÁLUNK:

  • szakmai fejlődési lehetőséget biztosítunk, változatos és kihívást jelentő projektjeinken keresztül on the job
  • nyílt és dinamikus csapat megbecsült tagja lehetsz
  • hazai, de akár nemzetközi projektekben való részvétel során iparági kapcsolati háló kialakítása
  • szakmai/módszertani képzési lehetőségek mellett, nálunk feltúrbózhatod soft skilljeidet is az önfejlesztési képzési támogatásunkat kihasználva
  • versenyképes alapbér mellett ösztönző teljesítménybónusz rendszer és széleskörű juttatások (13. havi fizetés, Cafeteria, stb.)
  • rugalmas munkarendet és nagy arányú home office lehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest III. kerület Anikó u. 4.
  • Home office

Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és bérigény megjelölésével!

A MAVIR ZRt. Toborzással és kiválasztással kapcsolatos adatkezelési tájékoztatója a MAVIR ZRt. honlapjának adatkezelési aloldalán található (https://www.mavir.hu/web/mavir/adatvedelem).

Budapest