Junior Python Developer (Veszprém)

Gyere és csatlakozz a One Identity legnagyobb magyarországi fejlesztőközpontjához, veszprémi irodánkba!

Magyarország legsikeresebb IT biztonsági startupját, a Balabitot 2000-ben alapították, 2018-ban vásárolta fel a One Identity, és azóta a globális vállalat integrált részeként működik. Magyarországi csapatunk több mint 160 munkatársból áll, ebből több mint 130 mérnök, köztük fejlesztők, teszt automatizáló mérnökök, UI/UX tervezők, DevOps szakértők, belső IT és Support mérnökök.

Gyorsan növekvő vállalatunkba jelenleg Junior Python Fejlesztő munkatársunkat keressük Veszprémbe.

Feladatok

  • Egy kisebb fejlesztőcsapat tagjaként alkalmad lenne érdekes problémákon dolgozni Linux/Windows szervertechnológiával
  • A meglévő vizsgálati és jelentést készítő modulok továbbfejlesztésének tervezését és kódolását látnád el, új Python modulok tervezésében és fejlesztésében, valamint a meglévő Unix szkriptek karbantartásában vennél részt
  • Forráskódok értékelésével és fejlesztői tesztelésekkel foglalkoznál

Elvárások

  • Informatikai végzettség vagy ezzel egyenértékű tapasztalat
  • Python fejlesztési tapasztalat
  • Objektumorientált programozással kapcsolatos fejlesztői ismeretek
  • Hibaelhárítási és hibakeresési technikák
  • Verziókövetési rendszerek ismerete
  • Agilis és SCRUM módszertanok, életciklusfolyamatok ismerete
  • Kiváló angol nyelvtudás

Preferenciák

  • Python
  • REST API
  • Elastic Search
  • Linux
  • Unit tesztelés
  • E2E tesztelés
  • Clean Coding
  • Version Control (pl. GIT)
  • Böngésző fejlesztői eszközök

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém