Termelési minőségügyi mérnök (Mór)

(Székesfehérvár régió)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális autóipari beszállító Partnerünk részére keresünk kollégát a következő pozícióba:

Termelési minőségügyi mérnök

Feladatok

  • Új termék bevezetésekor az APQP folyamat betartásának felelőse
  • Próbagyártások koordinálása területfelelősök bevonásával
  • PPAP dokumentációk elkészítése és elfogadtatása a senior minőségügyi mérnökkel egyeztetve
  • Válogatások, utómunkák felügyelete, dokumentálása, validálása és auditálása
  • 8D-k nyomon követése és akcióinak végrehajtása
  • Minőségbiztosítási dokumentációk validálása, felülvizsgálata, aktualizálása
  • A termelési és minőségbiztosítási folyamatok előkészítése, folyamatok felülvizsgálata a nem megfelelőségek csökkentésére
  • Termék és folyamat auditok végrehajtása és koordinálása
  • Kapcsolattartás vevői kapcsolattartó mérnökökkel és a termeléssel
  • A belső auditok előkészítése és levezetése
  • Riportolás a vezető részére

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Társalgási angol nyelvtudás
  • 1-2 éves tapasztalat autóiparban, hasonló pozícióban

Amit kínálunk

  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Bejárás támogatása
  • Cafeteria

Munkavégzés helye

  • Mór, Székesfehérvár

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Mór