Junior transzferár manager (Budapest)

Partnerünk Junior Transzferár Menedzser pozícióba keresi új, motivált kollégáját. Több, mint 15 éve sikeresen működnek a magyar piacon adótanácsadási, könyvvizsgálati és egyéb pénzügyi szolgáltatás területen. Ha egy profi és jó hangulatú csapat része szeretnél lenni, és szakmai fejlődésre vágysz, jelentkezz!"

Junior transzferár manager

Feladatok

  • Junior & senior tanácsadók szakmai munkájának koordinálása és ellenőrzése, szakmai fejlődésének folyamatos támogatása és mentorálás
  • A csapatba tartozó kollégák vezetése és fejlesztése (különösen fontos a csapat építése és bővítése, a teljesítmény-értékelések lebonyolítása, a motiválás és az új belépők integrálása);
  • Ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás (angol nyelven is);
  • Meglévő ügyfél-portfolió menedzselése és bővítésének támogatása;
  • Komplexebb transzferár tanácsadási projektek menedzselése a folyamat legelejétől a végéig önállóan;
  • Transzferár dokumentációs és / vagy tanácsadási munkákra vonatkozó ajánlatok és szerződések elkészítése, felülvizsgálata, véglegesítése;
  • Üzletágvezetővel folyamatos egyeztetés és az üzleti célok elérésének támogatása;
  • Felsővezetői döntés-támogatás.

Követelmények

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 5 év transzferár tanácsadási területen szerzett tapasztalat
  • Kisebb (min.1-3 fős) csapatok irányításában szerzett tapasztalatMagabiztos angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Word és Excel használat
  • Transzferár dokumentációs munkák során rendszeresen alkalmazott adatbázisok ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Bónusz
  • Home office lehetőség
  • Szakmai tréningek, éves költségkeret oktatási célra
  • Hosszú távú szakmai karrier
  • Modern irodai környezet
  • Munka-magánélet egyensúly
Budapest