Junior vevői minőségügyi mérnök (Túrkeve)

Junior vevői minőségügyi mérnök

Leírás

Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat a következő feladatok ellátására:

Feladatok

  • Vevői kapcsolattartás és reklamáció kezelése
  • Vevői auditok megszervezése és az auditokon való részvétel
  • Belső reklamációk kivizsgálásában való részvétel
  • Termék és gyártási költségcsökkentés koordinálása (PCO)
  • A gyártás minőségbiztosítási folyamatainak folyamatos fejlesztése
  • Megoldási javaslatok kidolgozása
  • Gyártási folyamatok fejlesztése

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Aktív, társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Gyakorlott Ms office ismeret
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat előnyt jelenthet
  • Ms office

Amit kínálunk

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, támogató, innovatív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Túrkeve

Túrkeve