Junior villamos műszaki támogató mérnök gyakornok (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

A Waterscope Zrt. egy vízipari területen működő, dinamikusan fejlődő, innovatív, IoT berendezéseket és monitoring rendszereket fejlesztő és gyártó cég, több magyar és nemzetközi projekttel.
Keresik leendő mérnök gyakornok csapattársukat, aki szívesen dolgozna, kihívásokkal teli, felelős munkakörben, magyar és nemzetközi vízipari projektek rendszereinek fejlesztésében és tesztelésében.

Junior villamos műszaki támogató mérnök gyakornok

Feladatok

  • Villamos megtérülési számítások (kWh, áramfelvételek számítása)
  • Alkatrész árajánlatok bekérése partnerektől
  • Alkatrészek, részegységek keresése specifikáció alapján
  • Elemzések, riportok készítése eszközök működése alapján
  • Adatlapok szerkesztése

Elvárások

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony preferáltan műszaki területen (villamos, mechatronika)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Munkaidő

  • Hétfő és péntek között heti minimum 20 óra vállalása

Amit kínálunk

  • Bruttó bér: 1950 Ft/óra
  • Részvétel a világ élvonalába tartozó technológiák bevezetésében
  • Stabil, biztos munkahely, változatos munkavégzéssel
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú diákmunka

Munkavégzés helye

Budapest XI.

Budapest