Kaizen Mérnök (Kecskemét)

Kaizen Mérnök

Leírás

Kecskeméti, gyártó partnerünk megbízásából keresünk munkatársat, Kaizen Mérnök pozícióba.

Feladatok

  • Vonalfejlesztési tevékenységek és akciók koordinálása,
  • Környezetközpontú fejlesztési tervek készítése a környezetvédelmi előírások figyelembevételével,
  • Specifikus, gépekhez és fejlesztésekhez kapcsolódó oktatások, valamint oktatási anyagok előkészítése,
  • A gyári gépsorok állapotmegőrzésének koordinálása, illetve meghibásodásuk esetén a szükséges javítások felismerése, eszkalálása,
  • Jelentések készítése a folyamatban lévő fejlesztések állapotáról, költségéről, a fejlesztési eredményekről,
  • Kaizen fejlesztési projektekben való aktív részvétel.

Elvárások
  • Felsőfokú műszaki, vagy élelmiszeripari végzettség,
  • Legalább 1 éves szakmai tapasztalat hasonló területen,
  • Projektmenedzsment szemlélet ismerete,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Amit kínálunk
  • Izgalmas, változatos feladatok,
  • Támogató és fiatalos csapat,
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag,
  • Rugalmas munkidőbeosztás.

Munkavégzés helye

Kecskemét

Kecskemét