Fejlesztőmérnök (Heves megye) (Eger)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünknél termékfejlesztési csoport alakul és

a csapat első tagjait keressük Hozzájuk.

Több kollégát is keresünk, akár eltérő tapasztalati évekkel, az alábbi pozícióba:

Fejlesztőmérnök (Heves megye)

Feladatok

  • Autóipari termékek (mechanikai) fejlesztése, ill. már meglévő termékváltoztatások megrajzolása;
  • A szükséges műszaki dokumentációk elkészítése, továbbá aktualizálása;
  • A vevői igények alapos vizsgálata, kérdés esetén vevői egyeztetéseken részvétel;
  • A szériagyártási tapasztalatok alapján a szükséges termékmódosítások elvégzése;
  • D-FMEA elkészítése;
  • Költségcsökkentési projektek támogatása;
  • Vevői kommunikáció támogatása fejlesztési oldalról;
  • A tesztelési osztállyal és a beszerzéssel való szoros együttműködés;
  • Riportolás a fejlesztési vezető részére.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség;
  • Aktív angol nyelvtudás;
  • Terméktervezői vagy termékfejlesztői tapasztalat;
  • CREO vagy CATIA V5 ismerete.

Amit kínálunk

  • Érdekes, fejlesztői feladatok;
  • Támogató légkör, fejlődési lehetőség;
  • Korrekt, motiváló bérezés és juttatások;
  • Heti 1 nap home office lehetősége (betanulás után);
  • Képzési lehetőségek;
  • Cafeteria, bejárástámogatás;
  • Egyéb juttatások (pl. melegétkezési vagy sportolási lehetőség);
  • Törzsidővel dolgoznak, így van rugalmasság a beérkezés vagy hazamenetel során.

Munkavégzés helye

  • Eger

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Eger