Hálózati technikus (Magyarország)

25 éves múlttal rendelkező informatikai cégcsoport megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Hálózati technikus

Elvárások:

Legalább 3 év középvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat, Informatikus, elektronikai technikus műszaki végzettség, Angol nyelv műszaki dokumentációk megértéshez és értelmezéséhez szükséges szintű ismerete, B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal

Előnyt jelent:

Fortinet, Juniper, Mikrotik eszközök ismerte, gyártói vizsgák megléte, Türelmes, munkavégzésére igényes, a szakma iránt elkötelezett személyiség, Szakterületéhez kapcsolódó technikai újdonságok iránti érdeklődés, új trendek nyomonkövetése

Feladatok:

Az új hálózati technikus kollégánk a hálózati divízió csapatában tevékenykedő mérnökök iránymutatása alapján végzi a napi rutin és projekteken adódó feladatokat, melyek jellemzően az OSI modell alsóbb rétegeibe tartoznak, mint adatközponti rackszekrények patchelése, eszközök implementálása, kisebb fizikai meghibásodások RMA folyamatok kezelése, monitoring rendszer felügyelete, felhasználók hálózati jellegű kérdéseinek megoldása. A hálózatüzemeltetéshez tartozó eszközök hardver- és szoftverkomponenseinek frissítése, szoftververziók naprakészen tartása. Munkakörét érintő területekről dokumentáció készítése és folyamatos gondozása., , Megbízóról:, A cégcsoport több, mint 25 éves múlttal és tapasztalattal rendelkezik a magyarországi informatika piacán., Szervezetünkben több, mint 1000 felhasználó található, akiknek teljes informatikai kiszolgálása egy különálló IT részleg feladata, beleértve a kliens, szerver, tároló rendszerek, virtuális környezetek (hagyományos és hiperkonvergens) és hálózati rétegeket (tűzfal, switching, stb.) is.

Amit kínálunk:

Versenyképes juttatási csomag, Fiatalos, lendületes csapat, Csapaton belüli nyitott szemlélet, építő ötletekre nyitott vezetőség, Kulturált munkakörnyezet, Folyamatos szakmai fejlődés és képzések lehetősége, Hibrid munkavégzés, Stabil, hosszú távra tervezhető munkahely