AOI mérnök (Veszprém)

AOI mérnök

Leírás

Kiemelt multinacionális veszprémi Partnerünkhöz keresünk munkatársat "AOI mérnök" pozícióba:

AOI mérnök

Feladatok

  • AOI (viscom típusú) gépekre programok írása, valamint ezek fejlesztése
  • Gyártóterületre vonatkozó fejlesztési tervek kidolgozása a költségoptimalizálás érdekében
  • FMEA készítés támogatása
  • Gépátvételben való aktív közreműködés
  • SMT területén működő gépek szabványosítása, szoftverek és hardverek tekintetében
  • Technikus kollégák képzése
  • Beszállítókkal és társterületekkel való szakmai kapcsolattartás
  • Akciótervek kidolgozása a selejtcsökkentés érdekében
  • Éves karbantartás szervezésében való támogatás
  • SMT területen történő gyártási változások koordinációja és nyomon követése

Elvárások
  • Felsőfokú, mérnöki végzettség (villamosmérnök, mechatronikai mérnök)
  • Vagy 2 év hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

Előny:
  • Autóipari tapasztalat
  • IPC standard ismerete

Amit kínálunk
  • Versenyképes bérezés
  • Fix 13. havi fizetés
  • Teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség egy biztos alapokon álló, nemzetközi vállalatnál
  • Személyre szabott tehetségmenedzsment
  • Magán egészségbiztosítás
  • Employee Assistance Program

Munkavégzés helye

Veszprém

Veszprém