Terméktervező mérnök (Győr)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát NEM autóipari, gyártó Partnerünk részére:

Terméktervező mérnök

Feladatok

  • Mechanikai alkatrészek, termékek és rendszerek tervezése, valamint prototípusok létrehozása 3D tervezéssel;
  • Termékmódosítások végrehajtása a vevői visszajelzések alapján;
  • Aktív részvétel termékfejlesztési projektekben;
  • Mechanikai koncepciók kidolgozása;
  • Mérnöki folyamatok támogatása, termékek, folyamatok és anyagfejlesztések koordinálása;
  • Elemzések készítése, tervezési lehetőségek felmérése és ajánlások kidolgozása;
  • Szükséges dokumentációk elkészítése és naprakészen tartása;
  • Új modellek, berendezések és anyagok tesztelése;
  • Támogatás nyújtása költségbecslési feladatokban.

Elvárások

  • Releváns felsőfokú végzettség (műszaki terület, preferált gépészmérnök);
  • Terméktervezésben szerzett tapasztalat;
  • Mérnöki 3D szoftvereszközök ismerete.

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes pozíció;
  • Nem autóipari, stabil vállalat;
  • Motiváló, szakmai tapasztalatot értékelő bérezés.

Munkavégzés helye

  • Győr

"Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar / idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008."

Győr