Kalkulációs mérnök (Székesfehérvár)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Új gyártásiterület indul Partnerünknél, ahova az első kollégákat, mérnököket keressük.

A mérnöki központegy európai gyárat fog támogatni.

A termékekországok energiaellátottságát biztosító létesítményekbe épülnek majd.

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Kalkulációs mérnök

Feladatok

  • Számítások végrehajtása a megrendelés specifikus követelményeknek megfelelően, együttműködve a Global Calculation csapattal;
  • A gyár, ahol a terméket gyártják, Európában található (nem Magyarországon), így fontos lesz a kapcsolatok kiépítése a távolban található gyárral;
  • Nyomonköveti a tervezett költségeket és összeveti azt a tényleges költséggel;
  • A termékek analitikai szilárdságszámítása a rendelésre vonatkozó szabványok (pl. RCC-M, ASME, EN szabványok) szerint;
  • Műszaki dokumentumok (pl. kalkulációs jegyzetek, kiválasztott számítási megközelítések indoklása, anyagtulajdon-értékelések) generálása és általános támogatás a megadott dokumentumok jóváhagyás céljából történő összeállításához, figyelembe véve a megrendelői követelményeket és szabványokat;
  • A számításhoz szükséges méretek és tűrések kinyerése 3D modellekből és rajzokból (Solid Works CAD );
  • Egyéb műszaki dokumentumok elkészítése a projekt specifikus keretek között.

Elvárások

  • Gépészmérnök végzettség;
  • CAD programok ismerete (Solidworks, Inventor);
  • Aktív, magas szintű angol nyelvtudás;
  • Hajlandóság legyen az esetleges Európán belüli utazásra.

Amit kínálunk

  • Korrekt, hosszú betanulási lehetőség (profi szakembereket fognak kiképezni);
  • Motiváló, a tapasztalatot értékelő bérezés és juttatások;
  • Fejlődési lehetőség;
  • Heti 2 nap home office;
  • Nemzetközi projektben részvételi lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Székesfehérvár

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/ 306 7410 (Schubert Ildikó) Kérem, ha nem ér el telefonon, írjon e-mailt is!

Székesfehérvár