Karbantartó mérnök (Győr régió) (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

 Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Karbantartó mérnök (Győr régió)

Feladatok

  • Épület- és gépkarbantartással kapcsolatos feladatok megszervezése;
  • A szükséges rendszeres karbantartások megtervezése és felügyelete;
  • Karbantartással foglalkozó alvállalkozó cégekkel kapcsolattartás;
  • Karbantartási feladatok kézben tartása;
  • Külsős cégek munkájának koordinálása;
  • Árajánlatok bekérése, majd ezek alapján igény generálása SAP-ban;
  • Alkatrészek cikkszámainak létrehozása a vállalatirányítási rendszerben;
  • Tárosztályokkal kapcsolattartás (pl lakatos- és villanyszerelő csapattal);
  • Karbantartáshoz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása.

Elvárások

  • Gyártó/termelő cégnél karbantartás területen szerzett releváns tapasztalat;
  • Magabiztos német nyelvtudás;
  • Felsőfokú végzettség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Önálló munkavégzés.

Amit kínálunk

  • Családias, támogató légkör;
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • Rugalmas munkaidő;
  • Versenyképes bér, bónusz és bejárás támogatás.

Munkavégzés helye

  • Győrszemere

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Győr