Kapacitás tervező (Újhartyán)

Legyünk együtt sikeresek!

Az alábbi pozícióba keresünk leendő kollégát Partnerünk részére:

Kapacitás tervező

Feladatok

  • Hosszú távú, stratégiai szintű kapacitás tervezés, új projektek kapacitás igényének (gépek, termelő területek) meghatározása, ehhez kapcsolódó beruházás tervezés;
  • Kapcsolattartás a fejlesztő csapattal, kapacitásigényt érintő változások folyamatos követése;
  • Társgyárak támogatása (Győri és Csehországi gyárak) új projektek indításában;
  • Beruházási büdzsé tervezése;
  • Beruházások jóváhagyatása és utánkövetése;
  • Termelőeszközök áttelepítésének támogatása.

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági/műszaki végzettség;
  • Több éves hasonló területen, gyártó környezetben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.

Amit kínálunk

  • Bruttó 600.000 Ft értékben választható Cafetéria
  • Közlekedési költségtérítés
  • Szupermodern, biztonságos munkakörnyezet

Előnyök

  • Német nyelvtudás

Munkavégzés helye

  • Újhartyán

Küldje el jelentkezését a „Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással! A fényképes önéletrajzokat magyar és idegen nyelven várjuk. Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük! Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Újhartyán