KAPUTECHNIKAI ELEKTROMOS ÉS LAKATOS SZERELŐ (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Közel 30 éves, stabil piaci pozícióval rendelkező, folyamatosan növekvő, magyar tulajdonú szerviz cég keres dinamikus csapatába kompetens, gyakorlattal rendelkező kollégákat

KAPUTECHNIKAI ELEKTROMOS ÉS LAKATOS SZERELŐ

munkakörbe.

Feladatok

  • Kaputechnikai termékek telepítése, szervizelése napi szinten, több külső helyszínen (hibakeresés, hiba megállapítás, hiba javítás)

Elvárások

  • különböző elektromos berendezések működési elvének ismerete és azok szervízelésében való jártasság (0-3 éves munkatapasztalat)
  • VAGY
  • Ív hegesztési / hegesztési gyakorlat (minősítés előnyt jelent)
  • min. szakmunkás bizonyítvány (villanyszerelő vagy elektromos szerelő technikus lakatos, karosszéria lakatos, géplakatos, gépszerelő vagy műszerész)
  • B kategóriás jogosítvány (a munka napi szinten több kiszállást jelent, kétszemélyes csapatokban)
  • jó kommunikációs készség (kollégákkal és ügyfelekkel)
  • önálló munkavégzés

Előnyök

  • kaputechnikai eszközök szervizében/telepítésében szerzett tapasztalat
  • hidraulikus berendezések szervízelésében való jártasság
  • lakatos munkavégzésben szerzett tapasztalat
  • Tűzgátló nyílászárók karbantartásához tűzvédelmi szakvizsga (1-es és 4-es modul)

Amit kínálunk

  • Szakmai kihívást és fejlődést
  • Tisztességes, korrekt, versenyképes bérezési rendszert
  • Hosszútávú munkalehetőséget egy dinamikusan fejlődő cégcsoportban
  • Jó hangulatú, összetartó, támogató csapatot
  • Közösségi programlehetőségeket (kerékpártúra, vitorlázás, külföldi szakmai és szabadidős kirándulások)
  • Profi munkakörnyezet mellett konditermet személyi edzővel, szaunát, és masszázst.

  • Ha testhez állónak érzi a munkakört és hosszútávú munkakapcsolatot keres, kérjük, küldje el számunkra fényképes önéletrajzát.
Budapest